G Noktası Büyütme Ankara

G Noktası Büyütme Ankara

G noktası büyütme Ankara yani G Spot, kadınlarda orgazmdan sorumlu olan, skene bezlerinin yoğunlaştığı bölgedir. G noktası, kadın genital organındaki en duyarlı bölgelerden biridir. Bu nedenle cinsel hazzın doyum noktasına giden yolda da oldukça önemli bir alandır. G noktasının yeterince duyarlı ve çıkık olmaması ise vajinal orgazmı zorlaştırabilir. Kadının cinsellikten yeterince zevk alamamasına, buna bağlı olarak da eşler arasında cinsel sorunlara yol açabilir. G noktası büyütme uygulaması, bölgenin daha dolgun bir yapıya kavuşmasını sağlayarak, temas anındaki hazzı artırır. Ankara G noktası büyütme fiyatları ve diğer genital estetik işlemler hakkında tüm merak ettikleriniz için Op. Dr. Didem Kurban ile iletişime geçebilirsiniz.

 

G Noktası Nedir ve Nerededir?

G noktası; ilk kez 1950 yılında, Grafenberg isimli doktor tarafından tanımlanan bölgedir. Vajina girişinin yaklaşık 3 cm içerisinde bulunan G noktası, aslında bir noktayı değil, bir alanı temsil eder. Bu bölgede skene bezi dediğimiz, salgı üretiminden sorumlu bezler yoğunlaşmıştır. Skene bezleri, cinsel ilişki sırasında kasılıp, gevşeyerek salgı üretimini sağlar. Yani vajinanın ıslak kalmasına ve cinsel ilişkinin kolay, zevkli bir şekilde gerçekleşmesine yardımcı olur. Dolayısıyla cinsel ilişki sırasında hassasiyet yoğun olarak bu bölgede toplanır. Klitoris haz bölgesi de diyebileceğimiz G noktası, bu bölgeyi literatüre kazandıran Grafenberg’in isminin ilk harfini taşır.

 

G Noktası Büyütme Ankara Nedir?

G noktası büyütme, G Spot bölgesine yapılan dolgu işlemidir. Bazı kadınlarda, G noktası yeterli hassasiyete sahip değildir. Dokular dolgun ve esnek yapıda olmadığı için de cinsel haz azalır. Birçok kadın, bu durumu fark etmediği için cinsel isteksizlik, ağrı vb. sorunlarla karşı karşıya kalmaktadır. Cinsellik sırasında yaşanan bu sorunlar, çiftlerin her ikisini de olumsuz etkileyebilir. G noktası büyütme işlemi sayesinde, haz artar. Dolayısıyla vajinal orgazm da kolaylaşır. G noktası büyütme, anorgazmi yani orgazm olamama tedavisinde de oldukça etkili bir genital estetik işlemdir.

 

G Noktası Büyütme Ankara Kimlere Yapılabilir?

18 yaşını geçen, cinsellik sırasında yeterince zevk almadığını düşünen ya da anorgazmi sorunu olan tüm kadınlara uygulama yapılabilir. Ankara G noktası büyütme ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için muayenehanemizle iletişime geçebilirsiniz.

 

G Noktası Büyütme Ankara da Hangi Dolgu Malzemesi Kullanılır?

G noktası büyütme, cerrahi bir işlem değildir. Uygulama, enjeksiyon yöntemi ile yapılır. Kullanılan dolgu malzemesi ise kişinin tercihlerine ve doktorun değerlendirmesine göre belirlenir. Bu nedenle G noktası büyütme işleminden önce, hasta öyküsünün dikkatle dinlenmesi ve jinekolojik muayene yapılması şarttır. G noktası büyütmede hyaluronik asit içerikli dolgu karışımları ya da yağ dolgusu yapılabilir.

 

G Noktası Büyütme Ankara Nasıl Yapılır?

G noktası büyütme işlemi, ameliyatsız estetik işlemlerden biridir. Genellikle lokal anestezi ile yapılır. Bu nedenle uygulama sırasında ağrı ya da acı hissedilmez. İşlem yaklaşık 10 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanır.

 

G Noktası Büyütmeden Sonra;

G noktası büyütme, enjeksiyon ile yapılan bir işlemdir. Bu nedenle cerrahi operasyondan sonraki iyileşme sürecine ihtiyaç yoktur.

Hastalar aynı gün içerisinde evlerine dönebilir.

Uygulama yapılan gün içerisinde dahi cinsel ilişkiye girilebilir.

G noktası dolgunlaştırıldıktan sonra, kadınlarda cinsel haz artar. Orgazm olmak kolaylaşır.

Ankara G Noktası Büyütme Fiyatları 2021

G noktası büyütme Ankara işlemi, orgazm olmakta zorlanan ve daha keyifli bir cinsel yaşama sahip olmak isteyen kadınlar için ideal bir işlemdir. Ameliyatsız bir yöntem olduğu için pratiktir ve sonuçları oldukça başarılıdır. Ankara G noktası büyütme fiyatları ve diğer genital estetik işlemler hakkında tüm merak ettikleriniz için Op. Dr. Didem Kurban ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yapın