G noktası Dolgusu Hakkında Merak Edilenler

G noktası Dolgusu Hakkında Merak Edilenler

Günümüzde kadınlar genital bölgeye özen göstermektedir. Vajinal görüntü için dudakları dolgunlaştırmak için kullanılan jel hyaluronik asit dolgusu ile enjekte edilmektedir bunun yanında uygulanan vajinal dolgu da tercih edilmektedir.    G-Shot uygulaması yapıldıktan sonra cinsel hazın arttığını araştırmalar üzerine kanıtlanmıştır. Altı ayda bir uygulanan G noktası dolgusu, kadınların özgüvenini yerine getirmek için, cinsel hazzını ve libidosunu daha iyi hale getirmek amacıyla uygulanan medikal yöntemdir. Dört kat kadar büyüyen G Noktası kolay bir işlemledir. G Noktası hakkında genel bir bilgi verecek olursak;

Dokuda bulunan hyaluronik asit zamanla azalmaktadır ve bunun sonucunda ağrılı bir ilişki, orgazm olamama gibi durumlarla karşı karşıya kalınır. Ve bu tür şikayeti olan hastaların mutlaka tercih etmelidir. 8 ile 10 ay kadar süresi olan bu işlem istenildiği anda tekrarlanabilmektedir. 18 yaşını geçmiş her kadın bu işlemi yaptırabilmektedir fakat gebelik durumu bulunanlar, idrar yolunda enfeksiyon bulunan hastalar, tümör hastalarıbu işlemi uygulatmamalıdır.

Peki G Noktası Nerede Yer Alır?

Vajinanın girişinin 4 ile 5 cm uzaklığında, vajinanın açıklık kısmı ile üretra arasındaki bölgede yer almaktadır. Uyarılma yaşadığında uzun süreli cinsel ilişkiye hazırlık yapan erojen bölgeye denilmektedir.

G Noktası Dolgusu Nasıl Uygulanır? 

hyaluronik asit ile ugulanan dolgunun vajinal bölgede belirli bir noktaya enjekte edilmesiyle meydana gelmektedir. Bu operasyon, kadınlarda orgazmın sürelerini ve sıklığını artırmaktadır.G Noktası dolgu işlemi acısız ve güvenilirdir. Bu işlemden önce mutlaka uzman doktor tarafından muayene edilmeldir. He kadın da farkı bölgeden olan G Noktasının tespit edilmesi gerekmektedir. Uygulanan bu işlem doktor muayenehane ortamında yapılmalıdır. İşlem sadece 15 dakikadır.  Anestezi uygulaması yapılmamaktadır. Her kadında G Noktası farklı bölgededir bu yüzden dikkat edilmesi gereken en büyük detay G Noktası doğru tespit edilmelidir. G Noktasına hyaluronik asit dolgu maddesi enjekte edilmektedir. Gereken ölçü miktarı kişiden kişeye değişiklik gösterir. Muayane sırasında ne kadar gerekli olduğuna doktor karar verebilir. Çok kısa süren bu işlem gündelik hayata engel değildir. Cinsel birliktelik dahi aynı gece yaşanabilmektedir.

 

 

Yorum Yapın