Labioplasti Ameliyatı Fiyatları 2022-2023

Labioplasti Ameliyatı Fiyatları 2022-2023

Labioplasti operasyonu evli, bekar, doğum yapmış gibi bir ayrımı bulunmaksızın ihtiyacı olan herkese yapılabilen operasyondur. Hastanın tercihine lokal ya da genel anestezi uygulanır. Ameliyathane ortamında küçük dudaklar olması gereken boyut ve şekle dönüştürülürler. Ameliyat süresi ortalama 30 ile 40 dakika arasındadır. Labioplasti operasyonunda küçültme, düzeltme işlemi gören iç dudaklar kendi kendine eriyen dikişler ile onarılmaktadır. Ameliyattan sonra işlem gören bölgeye kesinlik pansuman tedavisi uygulanılmamalıdır. İşlem gören bölge antibiyotikli pomat yardımı ile temizlenmelidir. Ayrıca ameliyat sonrasında farklı semptomlarda gözlenebilir. Bunlardan biri ameliyat sonrası hastadan hastaya değişiklik göstererek en fazla 3 gün boyunca ağrı gözlemlenebilir. Diğeri ise dış dudaklarda şişlik, ödem gözlemlenebilir bu şişlik 4 ile 5 gün içinde azalma gösterirken 7 ile 10 arasında ise tamamen ortadan kaybolacaktır. Hastalarımız işlemden 1 sonraki gün günlük yaşantılarına geri dönebilmektedirler.

Labioplasti operasyonu’nu kimler yaptıramaz? Hamile, emziren hastalarımıza bu işlemi kesinlikle önermiyoruz. Bu dönemlerde cerrahi müdahale tehlikedir. Bu sebep birlikte emzirme süreleri tamamlandıktan sonra labioplasti işlemi yapılması uygundur.

Labioplasti ameliyatı çok fazla tercih edilen ameliyetalar arasındadır. Bu operasyonun uzaman jinekolog tarafından yapılması gerekir. Fiyatlar başka hekimler arasında farklılık gösterebilir ama uzman bir hekim olması ve hijyen koşullarına uygun bir ortam olması oldukça önemlidir. Labioplasti ameliyatı fiyatları için öncelikle doktorumuzla detaylı görüşülmeli ve muayene edilmelidir. Muayene sonrasında ameliyat ücretimiz için net bir bilgi alabilirsiniz. Detaylı bilgi almak isterseniz bize whatsapp hattımız aracılığıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

 

 

Yorum Yapın